| JustVlad_3436 a întrebat:

Stie careva cumva cum pot face rost de niste jocuri mai faine pe BlackBerry curve 8520 pe gratis?

Răspuns Câştigător
| opppa a răspuns:

Eu am acest tip de blackerry si din cate stiu nu se pot descarca jocuri.
Nu stiu sigur da il am de ceva vreme si na

| JustVlad_3436 explică (pentru opppa):

Pai eu pana acum am reusit sa imi iau multe..de pe app world si nu numai..am reusit sa imi iau si emulator de gameboy color si ma joc pokemon.dar vreau mai multe..mersi oricumwinking

| opppa a răspuns (pentru JustVlad_3436):

Ooo dar nu am stiut ca se pot descarca.
zi-mi si mie cum te rog big grin

| JustVlad_3436 explică (pentru opppa):

Totul se face de pe calculator..iti iei un program numit meboy builder si il bagi pe telefon..cauta tutorial pe youtube ca sunt foarte multe happy si apoi adaugi un rom de pe coolroms.com (romurile sunt jocuri cum ar fi Zelda, Mario, Pokemon si multe altele).iar alte jocuri iei de pe net..de obicei crackberry.com happy