| Catalin_Ilea_1995 a întrebat:

Stie careva vreun program de messenger pentru telefon in afara de shmessenger si Ebuddy? plshappy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Depinde de telefon...

Mai este şi Yahoo Messenger.

| EUReKa a răspuns:

Nimbuzz, pe sis/sisxx, exista o varianta oficiala pe yahoo.com

| TheMargean a răspuns:

Nu ne-ai spus ce telefon ai!
Daca ai android, foloseste varianta oficiala de Yahoo Messenger, e foarte buna!
O intrebare: De ce nu iti place shmessenger? - Este o aplicatie foarte reusita, eu o folosesc de aproximativ 2 ani, si sunt foarte multumit!
Daca ai telefon ce suporta fisiere.jad, sau.jar, exista si o varianta de Yahoo Messenger, dar nu este originala!