| Erica001 a întrebat:

Stie cineva cat costa un Samsung Galaxy S Advance la mana a doua?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Dand un mic search pe www.okazii.ro sau www.mercador.ro te vei lamurii singura.

Ca sa-ti rezum eu: un Advance impecabil, dar fara garantie trebuie sa coste maxim 500-550ron.Unul cu garantie si impecabil maxim 600ron. Unul alb, cu garantie si impecabil, maxim 650ron.

Ce sare peste aceste preturi consider ca nu se merita, preturile find exagerate.Ai grija, sunt multi hoti si samsari, verifica telefonul si pe dunga.

| SofiaAndreea a răspuns:

La mana a doua depinde cu cat vrea sa il dea proprietarul! FUNDA?