| ChiarEu2 a întrebat:

Stie cineva daca exista husa flip cover pentru Orange Gova cum sunt cele pentru S4 (sa aiba, la nivelul ecranului, o parte transparenta in care sa apara ceasul si sa fie ecranul delimitat in functie de acea parte transparenta)? Multumesc!

1 răspuns:
| nebunaticu91 a răspuns:

Nup...exista flip doar ca are tot ecranul si e o singura parte ( am si eu) eu am luat-o de la "chinezoi" cu 15 lei, practic e o husa de silicon pus pe ea o bucata de imitaie de piele si ecranul e itreg cu butoane