| Annca236 a întrebat:

Stie cineva la iphone in appstore cum sa scap de chestia asta, imi apare "Account Not In This Store; your account is not valid for use in U.S store. You must switch to Romania before purchasing". Cum pot sa rezolv? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mostvaluable a răspuns:

Buna Anca, pentru a rezolva problema aceasta du-te la Setari -> da treptat in josul paginii pana la iTunes&App Stores -> apasa pe Apple ID -> dupa asta Sign Out, si mai apasa o data pe Apple id option, apoi relogheaza-te si iti va merge.

| Annca236 explică (pentru mostvaluable):

Multumesc mult de tot!

2 răspunsuri:
| mostvaluable a răspuns:

Cu placere, ma bucur ca te-am ajutat >big grin