| adddaa a întrebat:

Am o intrebare si va rog sa ma ajutati. Saptamana asta am primit un iPhone 4 (credeti-ma, chiar nu-mi trebuia) si nu stiu cum sa instalez aplicatii pe el si nici nu scrie in cartea lui. Cand vreau sa imi pun jocuri tot imi spune :This Apple ID has not yet been used before in the iTunes Store. Tap Review your account information. (am dat review si imi cere dupa aceea payment method). Ce sa fac? Cum si ce trebuie sa intalez?
Va rog raspundeti-mi, si pentru cel mai bun raspuns fundita! Va rooog!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti faci cont in iTunes si apoi descarci din App Sore ce vrei tu! Ai acolo aplicatii gratis si cu bani.
http://www.iphonemobile.ro/......editdebit/
Contul acesta il scrii in App Store cand vrei sa descarci!
Succes!