| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeate aplicatia in care faci o poza la o ecuatie si iti da răspunsul?

11 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Inainte lumea invata la lumanare si ieseau ingineri, profesori. Nu aveau ce avet voi acum. Daca nici o ecuatie nu stii sa rezolvi, iti trebuie si la aia aplicatia minune.e greu

| Radu284 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pun pariu ca tu faci toate inmultirile, impartirile, etc. cu pixul pe foaie, ca na, tehnologia e naspa.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Radu284):

Pai da ma ca de aceea ne-a dat Dumnezeu creier sa invatam, nu sa apasam pe butoane.

| Radu284 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma rog, pe mine ma intereseaza rezultatul, nu metoda. Aproape toti inginerii folosesc calculatoare. La fel si contabilii, etc.

| notefree a răspuns:

Photomath

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Floren3456 are mare dreptate! Ce a ajuns lumea :l

| WhiteTheShowZ a răspuns:

Math Hero funda?

| WhiteTheShowZ a răspuns:

Math hero

| Mankind31 a răspuns:

Photomath

| Carmina10 a răspuns:

MalMath