| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce imi palpaie display-ul la iPhone 4s?, e prima oara cand imi face asa. iOS 7.1.2 am pe el. Astept raspunsuri va rog!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Probabil te-ai asezat pe el si i-ai provocat tensiune, poate fi multe bube, du-te cu el la un service gsm.

| cipryfitzz a răspuns (pentru Jipa95):

Nu m-am asezat pe el. Chestia este ca aveam baterie 16% si dintr-o data s-a facut 1% si am zis sa-i dau un reset Home + Sleep si cand l-am aprins avea 5 %, nu palpaia display-u in sine. Doar ca pe margine mi se aprindea mai puternic.