| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Stiti cumva la ce telefon se lucreaza? Ceva nou poate un Iphone 7 sau alta marcă. Multumesc!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Se lucreaza pentru multe telefoane. Cele mai importante telefoane care sunt asteptate in anul viitor, vor iesi iPhone 7 si Samsung Galaxy S7.

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

La anul Iphone 7

| Anonimuserr a răspuns:

În fiecare an se lanseză telefonae.
La anul cu siguranță va fi Samsung Galaxy S7 dar e prematur acum să vorbim, sunt doar zvonuri nimic concret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lucreaza la un model nou de iphone de cand s-a lansat 6s si 6s plus... se lucreaza la un model nou de Samsung de cand sau lansat s6 plus si s6 endge plus... dar chestiile astea sunt tinute secret..nu putem stii ce nume le vor pune dar clar vor fii modele noi