| andy14 a întrebat:

Stiti in ce magazin din Bucuresti gasesc Samsung note 3 neo?

7 răspunsuri:
| Madalinqqq a răspuns:

Samsung note 3 il poti gasi la Orange, Cosmote, Vodafone la liber dar si in magazine de incredere din Bucuresti cum ar fi Emag! FUNDA?!

| andy14 explică (pentru Madalinqqq):

Nu vreau note 3, vreau note 3 neo si nu mai sunt la Orange,Vodafone,cosmote,eMAG,flanco, media galaxy, domo, evomag, eurigsm.

| Madalinqqq a răspuns:

Samsung note 3 il poti gasi la MilitariResidence, Orange, Cosmote, Vodafone la liber dar si in magazine de incredere din Bucuresti cum ar fi Emag! FUNDA?!

| Paun_Alexandra_1994 a răspuns:

Militari Residence, Auchan Militari la magazinul de telefoane

| cosmin22223 a răspuns:

La Altex, Flanco. funda?

| andy14 explică (pentru cosmin22223):

Ia vezi m-ai sunt in stoc?