| KinderashaXD a întrebat:

Stiti niste jocuri gen minion rush sau subway surfers care merg pe Samsung galaxy chat, fiindca la aceste jocuri imi spune : acesta versiune nu este disponibila pentru telefonul dumneavoastra happy

5 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Buna.
Jocurile gen: Temple run, subway minion rush etc... nu merg pentru ca ecranul este prea mic.
Sper ca te-am ajutat.
Pa

| KinderashaXD explică (pentru David98TM):

Temple run merge happy si orice fel de "run" rolling on the floor dar astea doua nu merg

| David98TM a răspuns (pentru KinderashaXD):

Atunci nu stiu imi pare rau sad

| AmadeusAma123 a răspuns:

Hey adauga-ma pe mess si iti trm subway surfers pentru chat: te_crezi_tare.nu_esti daca nu vrei, atunci panda run e un joc de genu si despicable me si subay nu iti merg pentru ca procesorul nu are puterea necesara

| KinderashaXD explică (pentru AmadeusAma123):

Te-am adaugat, astept sa intrii :*