| Eduard168 a întrebat:

Stiti o aplicatie care are amprenta pentru aplicatii. Am j5 2016, dar pe mine ma intereseaza de pe magazin play ca din setari n-am!

3 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Singurul lurcru pe care îl poți face este să verifici dacă ai amprentă la telefon pe spate ( un cerculeț ) sau pe față ( butonul din mijloc este mai închis/deschis la culoare SAU să instalezi o aplicație de recunoaștere facială ex cauți asa: face scan unlock și îți dă. :3

| Andrewe a răspuns:

Nu ai sensor de amprenta pe j5 si nicio aplicatie nu-ti va da acest lucru

| Sudhd a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin un j5 2017 casa poti avea amprenta la telefon, nici o aplicatie nu poate face asa ceva numai telefonul tau, daca are senzor de amprenta.