| SmartyPants a întrebat:

Stiti vreo aplicatie cu care poti sa cumperi din GooglePlay dar nu cu bani adevarati gen Freedom http://thetk673.blogspot.in/......-free.html La tableta merge foarte bine, doar ca nu pot sa o am pe telefon fara root, si nu stiu daca merita sa fac doar pentru aplicatia asta. Daca stiti una asemanatoare va rog pune-ti linkul.;) Mersi.

Răspuns Câştigător
| GabyLimo a răspuns:

Aptoide este cea mai buna dar trebuie sa scrii pe google chrome aptoide instaler dupa downloadezi aptoide instaler si dupa scrii tu ce vrei cu bani orice daca nu-ti da dai la search more si dai pe cel mai bun rezultat cu cele mai multe downloaduri atenti si nu gresesti nici o litere pentru. Iti va da altceva.Cu bine.