| Thoro a întrebat:

Sunt pe digi mobil, am nelimitat in orice retea, pot suna in Ungaria fara sa fac cost suplimentar?. Daca nu, cat ar fi costul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Una e sa fie nelimitat in orice retea din tara si alta e sa suni international

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu neaparat. Pentru a vedea un numar daca este gratuit te uiti aici: http://www.rcs-rds.ro/asistenta/tarife-apeluri-internationale

| Thoro explică:

Vreau sa sun in Ungaria, nu prea înțeleg ce explica acolo, care e costul? Abonemantul meu la digi e nelimitat in orice rețea dar nu stiu daca fac sau nu cost suplimentar daca sun in Ungaria

| Thoro explică:

Cum vad daca am minute incluse?