| GabiTheFEAR a întrebat:

Telefoane in maxim 850 lei. Vreau sa fie cat de cat decente, sa nu aiba lag, sa faca poze bune etc. Ce-mi recomandati?

9 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Eu zic Samsung galaxy j5 2016. Eu am si sunt multumit de el

| OnePiece a răspuns:

P8 lite, Honor 7 lite, Redmi Note 4.

| GabiTheFEAR explică (pentru OnePiece):

Honor 7 lite il stiu, peste cateva zile ii vine comanda tatalui meu. Redmi note 4 imi place, pe acesta am vrut sa mi-l iau dar nu multe persoane il recomanda... lumea nu e multumita de el, nu stiu daca sa am incredere sau nu. P8 lite nu-mi place.

| OnePiece a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Atunci la mana a doua? OnePlus One sau Galaxy S5 de exemplu, eventual LG Nexus 5X.

| simplegirl2 a răspuns:

Huawei p8 lite sau HTC desire 9 happy

| GeorgeBerbec a răspuns:

Vrei SH sau noi? Incearca acest telefon. Il am de 1 an si o luna si e super buna la poze, la jocuri si nu are lag. Se consuma rau bateria si chestii. Samsung Galaxy Grand NEo Plus. sau Samsung galaxy J5 iar e bun.

| GabiTheFEAR explică (pentru GeorgeBerbec):

Vreau noi... ceva mai mare, 5" poate chiar putin mai mare, "5, 2, ma rog, vreau ceva sa mearga decent si jocurile pe el, 16 gb memorie interna, 2GB RAM sau mai mult, sa faca poze bine. Nu prea as vrea Samsung, chiar ma plictisesc aceleasi modele de acum 5-6 ani de la Samsung. Vreau ceva nou!

| TronHD a răspuns:

Bai nene la ce ceri tu iti recomand un ASUS 2 GB RAM sincer nu mai stiu cerintele si exact modelul dar cauta telefoane ASUS si nu o sa fii dezamagit!

| GabiTheFEAR explică:

Ce ziceti de Ulefone Metal? e decent si este din metal