| Mădăă14 a întrebat:

Telefonul acesta nu este de calitate? http://allview.ro/shop/p5-quad.html Un baiat mi-a spus ca firma Allview nu este buna, dar mie imi place acel telefon si as vrea sa-l cumpar.

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

In bani aia e ok, dar firma Allview nu e proasta la hardware ci la software, pentru ca sunt extrem de putine aplicati otimizate pentru telefoanele Allview, de aia multi prefera sa mearga cu Sony.

| Mădăă14 explică (pentru ubox7007):

Dar macar pentru telefoanele de la e-boda sunt mai multe aplicatii optimizate?

| ubox7007 a răspuns (pentru Mădăă14):

La cele de la e-boda nici nu am auzit :), in general depinde pentru ce vrei sa il folosesti, eu ma refeream inspecial la jocuri gen gta sa, nova 3, dar nu am avut ocazia sa incerc, din cate am vazut e un telefon foarte bun https://www.youtube.com/watch?v=XIbmGYeVoeY.
Mergi cu ce vr u, ce iti zice inima si creierul :)

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am un Allview V1 Viper si sunt foarte multumit de el. Merge foarte bine. Poti sa-l icerci si ai dreptul sa-l returnezi in 10 zile lucratoare.

| hp8510p a răspuns:

Telefoanele Allview sunt 100% chinezesti...doar logo-ul Allview de pe ele sunt romanesti

| ubox7007 a răspuns (pentru hp8510p):

Ii pasa cuiva unde sunt fabricare, daca merg bine?

| Ionel85 a răspuns:

Cum sa nu fie de calitate este super bun. De fapt il am chiar eu am si un review cu el pe internet il am de un an de zile si merge si acum super bine fara lag sau alte chesti. Telefonul este romanesc si produs in China. Nu vad care e problema ce iphone nu e produs tot in China la Foxcon? http://bit.ly/1oy3g04

| hp8510p a răspuns (pentru Ionel85):

Este o diferenta mare intre un telefon ansamblat in China(iPhone) si unul fabricat in China