| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Archos 50 platinum abia l-am primit nu face conexiune cu modemul (Huawei de la romtelecom), adica wi fi imi spune ca este activat, dar totusi nu imi apare vreo retea sau cand intru pe un site imi arata "nicio conexiune".Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903

1 răspuns:
| anytimeanywhere a răspuns (pentru TelekomRO):

Multumesc,mi s-a spus ca modemul nu are wireless din pacate.