| AnnaDelRey a întrebat:

Telefonul Huawei Ascend G615 e bun?
Îl are cineva?
Merită?
P.S. Dacă nu, îmi spuneți și mie niște telefoane bune, cu touchscreen, android și care să țină?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul foarte PERFORMANT - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g615-5257.php

Evident că se MERITĂ să-l cumperi!

Singura "problemă" este că ( ÎNCĂ ) nu a apărut în magazinele din România.

Toate cele bune.

| Deliadelias a răspuns:

Pai e bun el, da' nu prea laughing. adica din cate stiu aceasta firma de telefoane nu e cine stie ce. ti.as recoamnda unul de la Samsung sau Nokia ( sunt destul de bune)

| cristina10cris a răspuns:

Nu e chiar stralucit mai bine ia-ti un Samsung galaxy mini 2 are android touchcreen si e f bun eu pe acesta il am si nu ma plang e si la un pret bun.Succes!

| Ddanut_Danutz_1998 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si il am de 2 ani deci eu ti-l recomand.

| yahalexa12 a răspuns:

Eu am Motorola tascrin si cu butoane de 1 an si nu am patit nimic navighez usor pe net deci til recomant si telefonul acela est bun da nu chiar foarte bun si apropo aproape toate telefoanele au android (tascrin)