| Alecsizz a întrebat:

Telefonul Lg optimus E400 are panou de desenare?
al meu, chiar azi, intrai din greseala cand il aveam blocat si iesi si nu mai stiu cum sa intru. va rog daca stiti sa-mi ziceti si mie... dau Fundaa!

2 răspunsuri:
| dydyanana a răspuns:

Pai eu am LG p700 si la mine panou ce iti apare pe ecran ca sa desenezi il gasesc de unde iti activezi wi-fi sau il pui pe silentios sau in setari si se cheama QuickMemo

| Alecsizz explică (pentru dydyanana):

Multumesc dar. mie nu imi apare asa. tot asa se cheama dar nu acolo il gasesc.
big grin. Oricum, l-am gasit. trebuia sa apas pe butoanele : Volum + si Volum -. in acelasi timp... big grin