| Nikcoletta a întrebat:

Telefonul meu are probleme, când vreau să sun sau să scriu un mesaj se blochează şi râmâne blocat.
Nu mai pot să intru pe nicio aplicație mereu se blochează parcă e virusat.
I-am scos bateria şi i-am pus-o din nou dar nu îşi revine.
Ar trebui să-l duc la reparat sau să-i cumpăr o baterie nouă?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scaneaza-ti telefonul (pentru virusi) cu ESET Online!

| Goete a răspuns:

Daca ai un telefon la care ii poti scoate bateria e sau foarte vechi sau nici nu stiu, ceva chinezesc ieftin? - n-am mai vazut demult telefon cu baterie extraibila.
Dai prea putine date, in principiu are nevoie de o curatare profunda, probabil are memoria plina