| Sebimiha a întrebat:

Telefonul meu merge cam greu.
Din ce cauza merge greu?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum il cheamă?

| Catrice a răspuns:

E expirat.

| Demidol a răspuns:

Ai multe aplicatii care ruleaza? Opreste-le pe cele care nu iti folosesc. Unele ruleaza chiar fara sa stii. Eu am oprit (din "aplicatii") multe aplicatii care nu ma interesau. Utilizarea s-a imbunatatit simtitor. Si, mai steerge si cookiurile.

Răspuns utilizator avertizat
| debro1 a răspuns:

Daca nu ai fisiere/aplicatii importante in el incearca sa dai un reset din fabrica.Nu stiu ce telefon ai, dar poti cauta cum se da reset din fabrica de pe acel telefon.