| AlexisAmira a întrebat:

Telefonul meu Samsung Galaxy M20 s-a închis aseară și nu mai vrea sa pornească. L-am băgat și la încărcat... Este aproape nou îl am de 3 luni, nu vad ce i s-ar fi putut întâmplă. Ultima data eram pe un joc și am închis telefonul, iar când am vrut sa îl deschid nu a mai mers, va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Posibil s-a blocat, trebuie doar sa apeși butonul de volume (încet) si butonul pornire deodată, si vezi daca se deschide, daca nu se deschide nici cum, trebuie sa il duci la service sigur ai garantie la el

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Intreaba pe sierra ca tot se bate cu pumnul in piept ca Samsung isi merita banii si astia care cumparam XIaomi/Huawei/samd sintem jegosi. Sa iti explice cum un telefon care costa dublu cit face crapa in 3 luni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să conectezi încărcătorul la alt telefon care accepta mufa. Vezi dacă încarcă. Poate s-a descarcat bateria la telefon și nu mai funcționează încărcătorul. Dacă încărcătorul funcționează și totuși telefonul nu mai pornește... Service/garanție.