| xwyseshadow123 a întrebat:

Nu imi porneste telefonul mobil. Am incercat de toate. Aseara l-am bagat la incarcat si azi nu mai dadea niciun semn. Am un Samsung Galaxy A50. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ești sigur că nu e defect încărcătorul?

| Bobbye a răspuns:

Incearca sa il duci la un service sau daca e in garantie la magazinul respectiv. probabil bateria ta pe timp de noapte a facut vreo reactie si s-a ars. *eu inca tin cu strictete la mitul incarcarii peste noapte si nu recomand la nimeni sa tina telefonul la incarcat atatea ore degeaba*

| Filip_Filip_1996 a răspuns:

Asta am pățit și eu la un j6 2018 si am fost la un service Samsung si aveam mufa de la display iesita