| Dragobeta a întrebat:

Toate companiile de telefonie mobila ofera cartela Number share?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"La noi in tara doar Orange si Vodafone ofera eSIM pentru eSIM nu se percepe nicio taxa insa pentru functia de Number Share costul este de 2€/luna.
Aceste doua functii functioneaza pe dispozitivele mentionate mai sus doar daca acestea sunt dotate cu eSIM."

| Dragobeta explică (pentru Bula):

Number share doar cu esim? Stiam ca se poate si fizic. Pe care dispozitive?

| Bula a răspuns (pentru Dragobeta):

Se pot cupla in grup pna la 4 dispozitive: telefon, ceas, tableta
(din careva pot fi doua).

| Dragobeta explică (pentru Bula):

Aha. Merci