| dsdds a întrebat:

Tocmai mi-am comandat un T Mobile Vivacity si as vrea sa stiu daca il mai are cineva si cum se comporta. Nu vreau caracteristici, vreau recenzii! FUNDOIII!

Răspuns Câştigător
| mirvadm a răspuns:

Da il am eu,telefonul este bunicel, pozele facute sunt foare bune si se misca repede, cu navigatia pe facebook sta mai prost, se blocheaza si da erori, insa jocurile merg super bine..La fel un defect ar fi si faptul ca se aude foarte incet.
Funda?

3 răspunsuri:
| dsdds explică:

Multumesc mult MIRVADM, vreau sa te intreb daca merge repede, si cati rami are... Daca merge repede procesorul...
Si daca imi pot instala toate aplicatile din Magazin... Dupa dau funda

| dsdds explică:

Si inca ceva : De unde l-ai luat ( internet sau magazin real )

| dsdds explică:

Scuze ca te tot atata la cap... dar cat tine bateria la butonare mediu spre maxim?