| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi s-a întâmplat un lucru ciudat. Tineam telefonul in mana si dintr-o data s-a auzit o voce care provenea din telefon.L-am apropiat de ureche. Era o voce de barbat, se auzea ca si cum ar fi vorbit la microfon si zicea: Ne-am adunat aici ca sa vorbim despre. Apoi s-a intrerupt. Nu m-a sunat nimeni, nu am apelat pe nimeni. Ce ar putea fi? Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Atunci eu zic că trebuie să-ţi vinzi telefonul. Vei lua pe el 1 miliard lei vechi pentru că pozele vorbesc şi implicit telefonul îţi vorbeşte.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru georgica993):

E adevarat georgica. Incredibil dar adevarat!