| Devil666 a întrebat:

TPU, sunt disperat. Mi-am rootat azi LG-ul P690, i-am bagat clockworkmod recovery, i-am instalat jelly cream si gapps. Nimic nu s-a schimbat in afara ca imi dadea niste erori. Mi-am bagat eu nasul in recovery mode si l-am f... de tot. Acum cand il deschid imi apare [1940] Fastboot mode started si [1980] udc_start ().
Va rogggggggggg dati-mi un raspuns cat mai rapid si daca nu se poate rezolva acasa, cat m-ar costa la un service?
funda.

3 răspunsuri:
| theopls a răspuns:

Ai facut backup? Daca da dai restore din recovery daca nu dai wipe la dalvik cache, cache si data si reinstaleaza software-ul.

| Devil666 explică (pentru theopls):

Imi poti lasa un id de mess, nu ma pricep sa reinstalez software-ul xD. Te rog.

| theopls a răspuns (pentru Devil666):

Nu pot sa zic mai mult de atat. Decat chestiile de baza pentru ca folosesc alt recovery dar se merge pe acelasi principiu. Cauta pe net how to restore via cwm sau how to install custom rom on android si sigur gasesti. Fii atent si o sa reusesti. Nu e problema grava.