| Alle13c a întrebat:

U se mai aprinde Samsung Star 2. Am luat o aplicatie si s-a inchis brusc. De atunci cand incerc sa il deschid apare "Samsung Star 2" si se inchide la loc, si face asa incontinuu. Ce pot sa-i fac? Funda happy

6 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Ai cablu de date? Bagai alt soft.

| Alle13c explică (pentru SarosBogdan):

Da am, cum ii bag alt soft?

| SarosBogdan a răspuns (pentru Alle13c):

Cauti pe net, un tutorial (cum se instaleaza un soft la un star2) iar dupa, dowanloadezi un soft de pe google. Am sa ati las un link.

| TellaPro a răspuns:

O_O ce naspa Aplicatie cu VIRUS!~ Cred ca ar trebui sa te duci cu el de unde l-ai luat pentru ca ei iti pot spune mai bine.