| Euprostu a întrebat:

Un procesor de 2x1.6 ghz e mai prost decât unul de 4x2. 0ghz? Adică ce importanță are dacă e sa spunem de 2x1, 6ghz va merge mai greu telefonul? Pentru că din câte știu eu telefonul merge mai greu /repede în funcție de memoria RAM nu?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Euprostu : Un procesor de 2x1.6 ghz e mai prost decât unul de 4x2. 0ghz?"

dragă... (scuze că nu-ți spun numele), mai exact despre ce telefoane e vorba?

Bula
| Bula a răspuns:

Calculeaza pe degete sau da-i telefonului sa socoteasca, daca n-ai invatat.