| Hexiled a întrebat:

Un telefon bun cu wi-fii, are se deblocheaza cu cod (unit puncte) care se gaseste la Vodafone 200 (sau pana) si sa mearga aplicatii pe el si sa fie cat de cat mare( big, very big, grande, mega bing, mega giga ultra super big

3 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Iti dau un sfat care l-am patit eu eu tot mai luat telefoane de astea stupide de la Vodafone, orenge deci asa de proasta calitate erau chiar daca le facea super mega reclama aveam probleme cu ele din orice si m-am gandit asa sa nu imi mai cumpar un telefon ieftin de proasta calitate si sa imi eu unu scump pana in 500 euro si a darat ceva pana mi l-am cumparat un LG g3 si pot spune ca si astazi sunt mandru ca ca nu mi am laut alt telefon de proasta si l-am ales pe asta ca sa mearga perfect
ps: daca nu ai destui bani sa iti cumperi in telefon bun de pana in 1000 lei nu iti cumpara numa daca gasesc pe okazii sau pe alte situri care sa merita sa il cumperi

| darkwisper a răspuns:

De la Samsung, un galaxy 4 mini sau galaxy 4 sau orice mai sus.
De la Vodafone un telefon bun ar fi Smart 4g Turbo, il am eu deci recomand.

Răspuns utilizator avertizat