| lariemo a întrebat:

Unde ar putea ascunde un copil mic, vreo 3 ani un telefon?
vreau multe raspunsuri unde sa caut si dau si fundoaie! deci va rog eu sa imi raspundeti astazi, telefonul nu e al meu e al undei prietene, iar verisoara mea l-a ascuns si nu zice unde e!
e un nokia113! repede, repede cu raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| vladvlad_5024 a răspuns:

Pai cauta pe sub pat sau in dulap.Si spune-i sa-ti zica unde-i si daca tot nu-ti zice dai 2 palme. big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In fiecare zi ma minunez ce intrebari tampite pot pune unii. De unde dracu sa stim noi ce ai tu prin casa, pe unde a umblat copilul ala cu telefonul samd?

pune si tu mana si suna, ca de aia e telefon sa sune