| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Salut TPU, am si eu un Samsung s6edge si de cateva zile nu se se mai deschide deloc, nici macar nu intra in meniul recovery mod, in ultima perioada se bloca foarte des si se inchidea, ma chinuiam chiar si o ora sa-l deschid, si ultima data cand s-a inchis asa a ramas, nu sa mai deschid deloc, sper sa nu fie placa de baza arsa si din vina ei sa fie problema, am vrut sa ma duc la un gsm sa vad ce are, da mi-e frica sa nu zica ca e defecta chiar placa,, avand in vedere ca e 600 lei una noua, voi ce parere avet, mai pot sa-l repar, cine a mai trecut prin aceasta situatie si a reusit sa-l,, pacaleasca,, sa se deschida, astept raspuns cat de curand multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost in aceeasi situatie cu un Note 5 dar nu sa se incinga, blocheze dar sa nu mai porneasca. Era la incarcat si am schimbat modul mediu pe modul maxim (economisire) si am fost la un GSM in piata foarte draguti au conectat telefonul la pc si au deschis un program de pe pc nu stiu sa-ti zic exact. Incearca la un GSM ei stiu mai bine ce au noi nu.

| popadrian96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns

| Ana12398 a răspuns:

E virusat