| mrsaxobeat13 a întrebat:

URGENT! Se merita sa dau o tableta Allview Alldro 2 Speed Duo pe un telefon Sony Xperia S? Ma refer in special daca se merita sa dau o tableta pe un telefon. La procesor sunt cam la fel, insa Sony Xperia S are 12 Megapixel, ecran HD, 300 ppi, insa tableta are un ecran mai mare. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Eu spun ca se merita. Tableta nu o poti lua peste tot cu tine. Ai jocurile si filmele si aplicatiile la tine, plus ca telefonul e mult mai compact, ocupa mai putin spatiu si bateria tine mult. Succes.

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Nu, eu zic ca nu se merita, nu se compara o tableta cu un telefon.