| anonimus20 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Dau funda...am luat un telefon de pe vodafone.ro si cand l-am primit am bagat SIMul, dar nu recunoaste reteaua, nu pot sa sun, sa intru pe internet etc.ce ar trebui sa fac? AJUTATI-MA VA ROOG!

3 răspunsuri:
| Istrate_Ionut_1998 a răspuns:

Parerea mea e ca nu merge telul dar depinde si ce cartela ai bagat in el poate sa nu o recunoasca

| mgtow a răspuns:

Ai bagat cartela de Vodafone? In caz afirmativ poti merge la un magazin Vodafone sa le spui ce ai patit iar telefonul va fi trimis la reparat si il trimite inapoi in conditii. Ai 2 ani garantie la el, pune-l bine in cutie cu toate documentele care le are si chitanta primita de la curier apoi astepti sa il repare.

| Istrate_Ionut_1998 a răspuns:

Parerea mea e ca e de vina telul dar depinde siu de cartela pe care ai bagat-o aceasta s-ar putea sa nu fie buna pentru telefonul tau intreseazate pe net despre telefonul tau