| NicVal74 a întrebat:

Va Salut! am niste inregistrari telefonice unde se aude numai cel ce pe care l-am sunat, cum pot sa tai pauzele din aceste convorbiri telefonice.va multumesc

4 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Cu programe de editare audio. Se pot tăia pauze, lipi mai multe înregistrări, etc.
Exemple: TwistedWave, FileLab Audio Editor, etc.
Cu software-uri care se instalează, de exemplu: Acoustica Basic, Audacity, AudioTool, Tunekitten Audio Editor, etc.

| NicVal74 explică (pentru Clujean25):

Merci frumos

| NicVal74 explică (pentru Clujean25):

Ceva tutoriale de functionare..de ex FileLab Audio Editor tot imi da ceva cu printer va rog poate aveti idei de alte programele mai usoare doar vreau sa tai pauzele dintre doua convorbiri mersi fain de ajutor.

| Clujean25 a răspuns (pentru NicVal74):

Caută pe google "Online audio editing software" și vezi care ți se pare cel mai ușor de folosit pentru ce ai nevoie.