| LovEorHatE a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am un telefon, e Nokia Lumia 520 si nu mai merge sunetul... Mai exact:
Nu se aude nimic la jocuri, nu îmi deschide majoritatea aplicatiilor ce sunt in lagatura cu sunetul, îmi da eroare când vreau sa pun o melodie, vibratiile nu funcționează...
Doar in timpul unei convorbiri telefonice se aude ceva...
Sunt disperata, ce îmi recomandati sa fac?

4 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Reinstaleaza softul la telefon dureaza cam 10min maxim!

| annyalexa a răspuns:

Spune-mi si mie te rog cum ai reusit sa il repaaaariii! Am aceeasi problema! Multumesc!

| LovEorHatE explică (pentru annyalexa):

Am,scos bateria telefonului, apoi am pus-o la loc, dar am si ters xu un servetel, uscat difuzorul.

| LovEorHatE explică:

Nu mai am nevoie, am reusit sa îl repar!