| SmArTy90 a întrebat:

Va salut, as vrea sa stiu si eu unde pot gasi salvarea de la un joc pe Android? Banuiesc ca in folderul Android/data etc. Vreau sa dau resetare generala la telefon si din aceasta cauza as dori sa pastrez ce am jucat pana acum, dar problema e ca nu stiu daca mai merge dupa aceea salvarea... deci?

2 răspunsuri:
| Borcean_George_Darius_Florin_1996 a răspuns:

Este o aplicatie Helium pentru sincornizare si backup, aia te ajuta mai mult decat sa extragi tu salvarile.

| SmArTy90 explică (pentru Borcean_George_Darius_Florin_1996):

Am descarcat-o dar nu reuseste sa se conecteze la telefon