| Drago5 a întrebat:

Va salut,
Este cineva care poate spune care sunt diferentere intre seriile Huawei P, HONOR
si NOVA?

Va multumesc anticipat!

Cu stima,
Dragos

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Eu am P si vrea sa iti spun ca e foarte bun, despre celelalte nu stiu nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P este varf de gama(nu p smart), alaturi de mate; nova o combinatie intre cele doua, iar honor este ceva mai de mijloc dar fara compromisuri, adica super ieftin pentru performantele sale.

| Star1234 a răspuns:

Huawei P este seria de top a brandului, Honor este un alt brand de telefoane detinut de Huawei, iar NOVA este alta serie de telefoane a Huawei