| anonim_4396 a întrebat:

Vodafone smart mini sau Samsung star 3? Funda.

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Aș alege Vodafone smart mini sau Samsung galaxy mini. La star 3 touchscreen-ul merge foarte foarte greu.

| Mariellahh a răspuns (pentru HolyPotato):

Mersi. M-am uitat şi Star 3 nu are Android... şi e mic faţă de Vodafone.

| HolyPotato a răspuns (pentru Mariellahh):

Da, știu, ceilalți îți recomandă Samsung datorită mărcii, însă nu e singurul lucru care face un telefon. Să-l foloești sănătoasă!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege Samsung

| AnimatedSignature a răspuns:

Am avut Samsung Star 3 si nu are Android, internetul merge greu touch-screenul putin greu si ecranul este mic. As alege Vodafone Smart Mini.

| adry2001 a răspuns:

eu as alege Vodafone smart mini

| Alexandrughita a răspuns:

Samsung star 3

| DrLaw a răspuns:

Samsung fratebig grin

| XxXExpert a răspuns:

Samsung star 3! :X