| Vlad_Pop_1995 a întrebat:

Voi ce imi recomadati Galaxy S4 Active sau Galasy S5
p.s. vreau un telefon rezistent la socuri si apa si praf, si sa fie si bun

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Toate cele bune.

| CatalinaMA a răspuns:

Prietenul meu si-a luat S4 acum cateva luni si aseara s-a sticat... era original happy si plus ca nici nu umblase ieri cu el incat sa se strice. deci S5. e mult mai bun decat S4 te asigur