| cristyvl1 a întrebat:

Mi-am cumparat de curad un telefon asa renumitul Samsung galaxy s4 Active rezistent la apa/praf/socuri, desigur ca l-am si incercat pentru a ma asigura ca este adevarat si surpriza cand l-am scos din piscina difuzorul de pe spate se auzea incet cam 30 min - o ora si apoi si-a revenit, dar o problema mai grava cand sun pe cineva sau ma suna cineva aud foarte incet ce vrea sa imi spuna acea persoana la difuzorul de sus (mentionez e de vreo 3 4 zile asa si volumul este dat tare) vreo rezolvare?! Multumesc

Răspuns Câştigător
| clopotel14 a răspuns:

Daca telefonul este in garantie, ar trebui sa te prezinti la magazinul de unde l-ai achzitionat si sa le spui sa ti-l repare, sau sa te duci pur si simplu la un magazin de reparat telefoane sa ti-l repare.(dar cel mai bine este sa ti-l faca cei de la magazinul de unde l-ai cumparat) Sper ca te-am ajutat.big grin

| cristyvl1 explică (pentru clopotel14):

Am dat comanda de pe internet... Ei avand 2 numere : la primul numar imi intra casuta vocala si la al doilea nu raspund si scrie pe garantie ca trebuie sa sun in intervalul 10-17 am incercat cel putin de 5-6 ori astazi. o sa mai incerc maine

| cristyvl1 explică (pentru clopotel14):

Am facut comanda pe internet si de asemenea am si garantie. Pe garantie scrie ca trebuie sa suni in intervalul 10-17...cel putin azi am incercat de vreo 5-6 ori dar degeaba..nu raspund, iar la numarul celalat intra casuta. O sa mai incerc si maine dar nu ma impac cu ideea sunt atatea review-uri/laude sa spun despre telefonul acesta si sa mi se strice in prima zi cand il bag in apa sad

| clopotel14 a răspuns (pentru cristyvl1):

Incercarea moarte n-are...singura solutie este sa te duci la un magazin privat de reparatii. big grin chiar daca este dezavantajos.

4 răspunsuri:
| Bogdan_Iova_1993 a răspuns:

Salut! Am vrut si eu sa ma conving de renumitul S4 Active si ghici nici mie nu mi se mai aude la fel de tare ca inainte difuzorul.Pamflet de telefon....sunt dezamagit de el.