| Bruno92 a întrebat:

Voi v-ați risca să dați 900 de lei pe un tel la secound gen de pe olx? Ați cumpărat vreodată? ce experiențe ați avut? V-ați primit banii înapoi după ce ați sesizat că nu e bun telul?

39 răspunsuri:
| Bruno92 explică (pentru Bruno92):

Say*

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Si eu ma miram la fel ca tine. Poate te va ajuta aceasta schimbare, stii cum se zice,, niciodata sa nu spui niciodata!'' cool

| Bruno92 explică (pentru EuAsaCred):

Se pare că nu te înveți minte happy

| Sofer a răspuns:

Dacă vreau sa țin telefonul mai mult de 2 ani. Îl cumpăr nou.

| Bruno92 explică (pentru Sofer):

Aia da happy eu mă plictisesc repede așa că le tot schimb.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de la cine iei. Daca are ratinguri bune si e de mult timp pe site, a vindut prin toata tara, atunci in principiu e ok.

| christall a răspuns:

Daca te intalnesti cu persoana si stii ca e incredere si stii de unde sa o iei in caz de ceva e ok. Dar trebuie sa stii ca e mai bine unul nou, ca ai garantie la el 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-aş cumpăra niciodată de pe acel site. Asta unu' la mână.
Doi la mână: prefer să dau 650 sau 700 de lei la eMAG şi să-mi cumpăr un telefon nou şi performant mid range.

| LoveSleep a răspuns:

Un telefon pana in 1000 lei daca stii sa-l alegi e tot ce ai nevoie. Pentru sunat, Facebook, Instagram si candy crush, nu ai nevoie de telefon de 30000 lei. Cand vei avea cum sa folosesti specificatiile in plus fata de un telefon pana in 1000 lei, dupa mine, va fi cazul sa iti iei unul mai scump. Pana atunci, e o pierdere de bani.

Nici nu are rost sa zic ca un telefon la mana a doua e cea mai proasta idee pe care ai putea-o avea. Practic tu il iei si il folosesti ca nou fix cand omul isi ia altul, ca s-a plictisit sa se tot blocheze si sa mearga greu.