| Ionut722 a întrebat:

Voua vi se intampla sa se inchida telefonul cand e frig afara?

Răspuns Câştigător
| UnTipObisnuit a răspuns:

Cu telefonul surorii mele(iPhone SE), voiam sa o filmez cum patineaza si deodata, la 40% baterie, se inchide.

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu, dar bateria ta e pe moarte

| Ionut722 explică (pentru sierra1):

Eu cred ca e telefonul complet

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și apoi îl redeschid.

| Ionut722 explică (pentru sadrian46):

Ii bun ca m-ai reporneste

| Lioana a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici la cea mai veche rabla de telefon pe care am avut-o. Dar aproape toate telefoanele mele au fost Nokia si aveau baterie buna.
Conteaza calitatea bateriei cred. Frigul poate accelera descarcarea bateriei. Preferabil sa nu folosesti prea mult telefonul in frig.

| Goete a răspuns:

Adica, tu stai la caldurica in casa si telefonul tau se inchide? E cu clapeta?

| Crackman a răspuns:

La iphone

| unvecin a răspuns:

N-am pățit.

| Jigorugu a răspuns:

Nu s-a întâmplat, doar dacă e un telefon fără izolație termica.

| Goete a răspuns (pentru Jigorugu):

Mama ce meserias, telefon cu izolatie termica si fara...

| UserNormal a răspuns:

Mi s-a intamplat doar cand era bateria descarcata (undeva pe la 10%) Depinde de la firma la firma si de constructia telefonului.

| Ionut722 explică (pentru UserNormal):

Nu dau nume ca fac reclama proasta oricum e undeva la 1500 de lei

| Sorina23459 a răspuns:

Da