| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, de ce in ultima perioada se intampla ca telefonul meu sa se inchida chiar si in timp ce navighez sau chiar atunci cand stau pe standby? Mi se inchide acum telefonul asa dintr-o data fara sa fac nimic, oare e de la mine, de la ei, ce se intampla?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la servis si vor vedea ei cauza noi nu sunte m specialisti

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se inchide adica se stinge? De tot?
Si care "de la ei"? Extraterestrii? laughing

In cel mai rau caz, este vorba despre o defectiune tehnica. De cat timp il ai? Si ce model?
Poti merge la un service, daca nu vrei sa ti-l schimbi.

Zi faina in continuare ^_^

| SacuiuRobert926 explică (pentru DoarBogdan):

Am Samsung a70 il am de un an.

| DoarBogdan a răspuns (pentru SacuiuRobert926):

Nu ar trebui sa faca asa, mai ales dupa un an. Incearca o resetare din fabrica, urmata de o sterge cache fortata (https://www.google.com/......xy-s6/amp/ ), urmata de o resetare, tot in acest mod (https://m.youtube.com/watch?v=dF_MPKfM-yc ).
Daca nu merge nici asa... clar un service. Sau poti sa mergi direct la ei.

Bafta!

| dannyel86 a răspuns:

Am avut o problema asemanatoare cu un model Alcatel. Daca il atingeam pe spate, mi se inchidea brusc. I-am scos bateria si am montat-o la loc, iar de atunci nu mi-a mai reactionat asa.
Nu spun ca la tine va fi la fel, dar macar incerci asta.
Daca nu poti gasi o rezolvare prin metode proprii, e recomandat sa-l verifice cineva intr-un service).

| Balalau95 a răspuns:

1. e defect
2. bateria e pe duca
numai la service poti sa il rezolvi

| SacuiuRobert926 explică:

GATA, am rezolvat problema, era de la ei problema s-a facut un update si chiar s-a rezolvat.

| vali5 a răspuns:

Bro tot-ul este de la baterie poti doar sa il duci la un servis sa iti schimbe bateria