| ElenaMaria201403 a întrebat:

Vreau parere iphone replica, doar de la cine are, va rog.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa se intampla cand va prostesc niste branduri la cap. Daca nu-ti permiti sa iei un iphone, atunci ia naiba un telefon dupa bugetul tau. Mai rau te faci de ras c-o replica ca lumea o sa-si dea seama.

| Mihai1810 a răspuns:

E foarte bun de aruncat dupa ciori.

| doreal a răspuns:

La ce sa-ti iei replica? Daca nu iti poti permite unu' original, asta e. Nu numai iphone exista. Exista si alte brand-uri sau tu il vrei numa' pentru sigla sa vada toti dusmanii ca ai aipfone?

| Rommeo a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte cu pocnitorile de replici. Vrei sa pacalesti prietenii ca ai iphone?

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, nu iti recomand sub nici o forma sa iei ceva ce este replica este mult mai prost ca originalul se strica. sunt niste chinazari facute pe vapoare noaptea, daca vrei sa iei teapa ia-l

| ElenaMaria201403 explică:

Frate, am vrut doar o parere, nu scie nicaieri ca vreau sa cumpar sau ca nu-mi permit un telefon, mai bine nu mai raspundeti decat sa faceti voi pe inteligentii

| Cheama_Cristii_1993 a răspuns:

Nu recomand sub nicio forma. Sunt mai prost construite decat telefoanele de marca ieftine... Decat o replica de iphone 6, mai bine iti cumperi un iphone 4/4s ca sunt destul de ieftine.