| Laiyla a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon Allview x4 Soul Infinity dar am vazut ca este L, S, Z, N... ce reprezinta literele respective? Conteaza atat de mult?

3 răspunsuri:
| VSC10 a răspuns:

Sunt unele diferente la specificații(procesor, camera, etc.), dar arată toate la fel. Din cate imi amintesc N este cel mai avansat. Sunt indicatoare de modele. Fii atent la specificatii si cumpara care ti se pare mai potrivit pentru tine.

| AnoMg a răspuns:

Nu conteaza chiar deloc... dupa parerea probabil e ceva model sau are legatura cu aspectul.Un mic sfat cumpara ce iti place...

| Geutzu96 a răspuns:

Sunt diferenţe mici la specificaţii.
https://m.gsmarena.com/allview-phones-88.php