| ralucazev a întrebat:

Vreau sa imi activez Orange youg si nu merge activat apeland la *100 si am primit la incuput cand mi.am cumparatcartela un mesaj de la un numar unde zicea sa trimit acolo cnp-ul dar nu mai stiu nr acela ma puteti ajuta va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

*100*4*1*#

Dar ÎNAINTE trebuie să-ţi creezi propria opţiune pe net :

http://www.orange.ro/young/ppy-young-ro.html

nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay

Sau suni la serviciul Clienţi, ori mergi la o reprezentanţă Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai intre 14 şi 26 de ani, te poti inscrie in programul Orange Young, apeland gratuit *100#, ramura Orange Young si introducand codul numeric personal.
Dupa inscriere, iti poti configura o oferta cu ajutorul configuratorului de optiuni de pe www.nelimiteaza-te.ro si vei putea sa activezi optiunea care iti va oferi mesaje scrise nelimitate in retea.
O zi buna,
Orange Helpers