| TryBaL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar s4 de pe site-ul asta ca este foarte ieftin dar parca ceva e putred aici sau mi se pare mie :

http://www.123gsm.ro/......-4p607.htm

Sau sa il cumpar de pe eMAG unde e mult mai scump, eu unul parca am incredere mai mare in eMAG. Voi ce parere aveti, merita sa il cumpar de pe 123gsm.ro?

3 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Nu am cumparat de pe astfel de site-uri, in schimb iti pot da asigurari ca eMag este un magazin serios.
Pretul nu este extraodinar de mic, dar totusi mai mic decat cel pe care il foloseste eMag-ul.

| TryBaL explică:

Exista diferente intre eMAG si 123gsm.ro? Are ceva daca il cumpar de pe 123gsm.ro?

| dines14 a răspuns:

Alege varianta de platire la livrare a produsului daca vrei de pe 123gsm