| ioanaoana10 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Samsung galaxy ace.dar nu stiu ce culoare..care credeti ca este mai dragut? alb sau negru? dau funda

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
Recent si-a luat o colega Samsung Galaxy Ace Alb. si e cu nu stiu ce floricele pe el sus. Mie una nu imi place alb, eu zic ca un telefon da mult mai bine pe negru. oricum asta e parerea mea. Bafta! :*

| ioanaoana10 explică (pentru InnocentLoovee):

Multumesc pentru sfat:*

3 răspunsuri:
| Ivonaa a răspuns:

Bună!
După părerea mea cel negru are mai multe avantaje deoarece cel alb când se zgârie sau pățește ceva va fi foarte evident, pe când la cel negru nu va ieși atât de tare în evidență.

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Alb:D e de domnisoare, negru e mai sobru pentru barbati:)

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro