| Iulian0000 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un iPhone 5s in rate de pe eMag!
As vrea sa stiu cat dau pe luna si cat timp/cați ani este rata la telefon. M-am uitat pe eMag dar nu ma pricep, as vrea sa îmi spună cineva.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar in halul asta? iti faci rata sa iti iei iphone?

eu zic ca sunt destul de clare datele pe eMAG

"85 Lei/lună Standard Cetelem (vezi detalii) 60 luni"

2 răspunsuri:
| Eurofighter a răspuns:

1. iPhone 5s e deja depasit in plus are un ecran mic

2. Nu poti lua tu ceva in rate deoarece nu ai venit lunar! (mai pe intelesul tau trebuie sa fii angajat ca sa poti cumpara in rate, poate vorbesti cu parintii tai si fac ei pe numele lor)

| mostwantedx a răspuns:

Uite exact pe eMAG: http://bit.ly/1x8DM2L. Taxa aparent este de 80.41 lei/lună. Poți să citești mai multe la acel link.
Eu nu ți-aș recomanda însă să faci asta, nu merită!